Pokaz zdjec
Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Zasmakuj w agroturystyce
dni_otwarte_fe2015_logo.jpgW ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich w dniu 7 maja 2015 roku zapraszam do odwiedzenia kwatery agroturystycznej „Zacisze u Anny”. Tego dnia zaplanowolismy liczne atrakcje.
Zmieniony ( 04.05.2015. )
Czytaj całość
 
O naszym gospodarstwie
Gospodarstwo agroturystyczne „Zacisze u Anny” funkcjonuje od maja 2008 roku. Położenie w malutkiej wsi Hajdukowszczyzna, w otoczeniu pięknych lasów Puszczy Białowieskiej, nad rzeką Narew sprawia, iż jest jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi. To wymarzone, idealne miejsce odpoczynku, z prawdziwą podlaską kuchnią i podlaskim klimatem. Właścicielka gospodarstwa Anna Czerniakiewicz dba o to by „jej turyści” spędzili czas na odpoczynku, poznali historię królewskich polowań i Puszczy Białowieskiej, tutejsze obrzędy, obyczaje oraz zachwycili się wielokulturowością i folklorem naszego regionu.
Nasze gospodarstwo oferuje gościom dwa nowoczesne i funkcjonalne domki, w których można wygodnie i spokojnie odpocząć. Amatorzy turystyki aktywnej mogą wykorzystać niezwykle atrakcyjne położenie miejscowości Hajdukowszczyzna: bliskość oraz otoczenie puszczańskich lasów. Jest to doskonałe miejsce zarówno do czynnego jak i biernego wypoczynku. Można tu uprawiać aktywną turystykę rowerową, kajakową, pieszą lub konną, jak również relaksować na łonie natury. Marzymy, by nasza kwatera agroturystyczna zyskała miano wzorcowej. Wciąż staramy się podnosić swoją wiedzę oraz jakość naszych usług.

(02).jpg

Sukcesem naszego gospodarstwa jest bez wątpienia akceptacja społeczna podjętych działań na rzecz rozwijania agroturystyki i promocji malutkiej wsi Hajdukowszczyzna. Wielkim uhonorowaniem, a zarazem osobistą satysfakcją jest powierzenie nam prowadzenia, na bazie naszego gospodarstwa agroturystycznego, zajęć eksperckich dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych z województwa podlaskiego.
Zmieniony ( 29.04.2013. )
Czytaj całość